Firma Hossa sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.
        Dział Zarządzania Nieruchomościami powstał na bazie Działu Wspólnot Mieszkaniowych Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.
        Obecnie zarządzamy ponad stoma wspólnotami mieszkaniowymi i użytkowymi w mieście Rybniku.
        Podstawowym fundamentem naszej działalności jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom, osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości oraz optymalizacji kosztów ich obsługi. We współpracy z Klientem staramy się sprostać Jego wymaganiom.
        Zatrudniamy najlepszych specjalistów z różnych dziedzin. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy: licencjonowanych zarządców, księgowych oraz pracowników z uprawnieniami budowlanymi i długoletnim doświadczeniem zawodowym.
        Nasi zarządcy to członkowie Polskiej Federacji Zarządców Nieruchomości w Warszawie, stale podnoszący swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i branżowych seminariach.
        Posiadamy całodobowe pogotowie techniczne, które pomaga naszym klientom w sytuacjach awaryjnych.
         Wykorzystywane przez nas nowoczesne i sprawdzone systemy informatyczne, czyli profesjonalne oprogramowanie do obsługi nieruchomości oraz możliwość stałej komunikacji również za pomocą poczty elektronicznej, sprawiają, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.
        Szerszych informacji o zakresie działalności Działu Zarządzania Nieruchomościami prosimy szukać w zakładce "oferta". W celu uzyskania szczegółowych informacji cenowych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty.

        To my, jako jedyny zarządca w mieście, na dzień dzisiejszy możemy poszczycić się dużymi osiągnięciami w przeprowadzonych remontach i termomodernizacjach.